НачалоЕкологияЕкологични оценкиОбобщена справка за екологичната оценка на ПУП - ПРЗ и ПП за обект: "Ново рибарско пристанище гр. Созопол - терминал 2"

Обобщена справка за екологичната оценка на ПУП - ПРЗ и ПП за обект: "Ново рибарско пристанище гр. Созопол - терминал 2"

  • ПДФ
  • Печат

 

Справка за ЕО

scroll back to top
 

е-вестник

Вестник "Созопол"

e-paybaner

easypay

Център за подкрепа на жертви на социално насилие "Вселена"

Get the Flash Player To see this player.

ShellCorporate-UpstreamBanners-200x350px 20161201

fundburgas.org

декември 2019
пвсчпсн
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031