Начало

Ясни са победителите в мартенския творчески конкурс

  • ПДФ
  • Печат
Днес комисията към творческия конкурс „Баба Марта ранобудна сплита мартеница чудна“ заседава и отличи участниците в различните категории.
Община Созопол и МКБППМН отправя покана към всички участници или техни представители да заповядат на 1.03.2021 г. /понеделник/ в 15:00 ч. в двора на Етнографския музей, където ще получат своите отличителни и поощрителни награди от кмета Тихомир Янакиев.
Напомняме Ви, че все още има време (до утре включително) да посетите впечатляващата мартенска изложба, която е разположена на втория етаж на Етнографски музей. На място може да се възползвате от възможността да закупите изкусна творба на децата на Созопол, с което ще подкрепите благотворителна кауза.
РЕЗУЛТАТИ:
1. Категория РИСУНКА:
Специална награда – ОУ“Христо Ботев“ – с.Зидарово
Първо място – Ралица Кемурджиева – 6 г. – гр.Созопол
2 – ра група деца – от 8 г. до 13 г.
Първо място – Габриела Кръстева – 10 г.- гр.Созопол
Второ място – Атанас Михайлов – 13 г. – с.Зидарово
Трето място - Стиляна Емилова – 10 г. – гр.Созопол
2.Категория МАРТЕНИЦИ:
1- ва група – деца от 3 г. до 7 г.
Първо място – ДГ „Здравец“- група „Моряче“- гр.Созопол
Второ място - Цвета Петенкова – 6 г. – с.Зидарово
Трето място – ДГ“Здравец“- група „Мики Маус“ – гр.Созопол
2- ра група - деца от 8 г. до 13 г.
Първо място – Кремена Проданова – 10 г. – с. Росен
Второ място – Ния Пухова – 9 г. – гр. Созопол
Трето място - ОбУ“Христо Ботев“- с. Росен- ІV клас – р-л Радостина Илиева
3.Категория МАРТЕНСКО ПАНО:
1- ва група - деца от 3 г. до 7 г.
Първо място – ДГ „Снежанка“- група „Мечо Пух“- гр.Созопол
Второ място – ДГ „Здравец“- група „Моряче“ – гр.Созопол
Трето място – ДГ „ Детелина“- група „Звънче“ – с.Росен
Трето място – ДГ „Здравец“- група „Делфинче“- гр.Созопол
2- ра група - деца от 8 г. до 13 г.
Първо място – Мелек Сюлейманов – 10г. – с.Равна гора
Второ място – Мирай Мехмедова – 12 г. – с. Равна гора
Второ място - „Занимания по интереси“ – ІV кл.- ОУ“Христо Ботев“- р-л Христина Кавръкова
Трето място – Богомил и Даяна Дойнови – 8 и 13 г. – с.Крушевец
Трето място - ОУ“Христо Ботев“- ІV кл.- р-л Радостина Илиева – с.Росен
Специална награда – ОУ“Христо Ботев“ – V и VІ кл.- р-л Венета Гутова- гр.Черноморец
Благодарим за участието на всички Ви! Очакваме както отличените, така и всички останали участници на 1 март в 15:00 ч. в двора на Етнографския музей!
scroll back to top
 

е-вестник

Вестник "Созопол"

e-paybaner

easypay

Център за подкрепа на жертви на социално насилие "Вселена"

Get the Flash Player To see this player.

ShellCorporate-UpstreamBanners-200x350px 20161201

fundburgas.org

април 2021
пвсчпсн
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930